2024 m.  spalio 10  d.

Kamerinės muzikos koncertas „Meilė muzikai“

Spalio 10 d., ketvirtadienį, 18 val. Telšių Ješivoje vyks išskirtinis operos solisto Levan Makaridze (bosas/Sakartvelas) koncertas „Meilė muzikai“.

Prieš dvejus metus Lietuvoje surengęs itin sėkmingą solinių koncertų turą, šiemet į Telšius operos solistas Levan Makaridze grįžta su nauja programa. Klausytojai išgirs populiarias pasaulio operų arijas, romansus ir, žinoma, išskirtinius kartvelų liaudies kūrinius. Sakartvelo operos žvaigždei akomponuos Daiva Šulcaitė (fortepijonas).

Levan Makaridze – vienas iš populiariausių savo kartos bosų Sakartvele, Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistas ir visame pasaulyje žinomo ansamblio „Suliko“ narys.

L. Makaridze per savo karjerą sukūrė įsimintinus vaidmenis Tbilisio valstybiniame operos ir baleto teatre, tarptautinėse operose ir festivaliuose Italijoje, Graikijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Kinijoje.

Solisto repertuare žinomiausios pasaulio arijos ir kartvelų liaudies folkloras.

Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro ansamblis „Suliko“ koncertuoja visame pasaulyje, bet, pasak paties L. Makaridzės, Lietuvai jis jaučia išskirtinius sentimentus ir visada čia grįžta lyg į namus.

Prieš dvejus metus iš pirmo žvilgsnio įsimylėjęs kalvotuosius Telšius ir išskirtinio nuoširdumo publiką, šiemet Telšių Ješivoje solistas klausytojams atliks Dž. Verdžio, F. Šuberto, G. Donizetti, Dž. Rosinio, A. Raudonikio kūrinius ir kartvelų liaudies dainas bei romansus.

Bilietus jau galima įsigyti Telšių Ješivos (Iždinės g. 11) kasoje. Bilieto kaina – 17 Eur, su nuolaida – 15 Eur (
moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems).