2024 m.  lapkričio 28  d.

Šventinis koncertas „Metų laikai“ su bajano virtuozu Yevgenii Musijets

Telšiai) Vivaldi „Metų laikai“ – bajano virtuozas iš Ukrainos Yevgenii Musijets

5 kartos bajano virtuozas iš Ukrainos Yevgenii Musijets kviečia išgirsti vieną garsiausių istorijoje kūrinių – italų kompozitoriaus Antonio Vivaldi muzikos šedevrą „Metų laikai“. Tai ypatingo grožio kūrinys, o kuomet temperamentingasis ukrainietis virtuoziškai šią muziką atlieka su bajanu, atsiskleidžia nauji atspalviai, todėl žiūrovai visuomet lieka sužavėti bei įkvėpti.

Laukiame jūsų šventiniame koncerte, kuris įvyks lapkričio 28 dieną, 18 val. Telšių ješivoje (Iždinės g. 11, Telšiai).

Bilietus platina Bilietai.lt https://bit.ly/4feSfAr

Senjorams, studentams ir moksleiviams taikoma 20% nuolaida. Neįgaliesiems – 30 % nuolaida. Prie įėjimo pateikti galiojantį pažymėjimą.

Yevgenii Musijets (Євгеній Мусієць) yra penktos kartos bajanistas. Dar būdamas 4 metų berniukas, jis pradėjo mokytis groti pas savo senelį, o 5 metų jau pasirodė scenoje. Pirmąjį solinį koncertą Jevgenijus grojo būdamas 7 metų. Baigė Užgorodo muzikos koledžą. Aukštąjį išsilavinimą (bakalauro ir magistro laipsnius) įgijo Mukačevo valstybiniame universitete. Daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų bei festivalių laureatas. Įrašė kompaktinę plokštelę „Revelation”. Nuo 2017 metų groja kolektyve „YeS Duet“ su kuriuo yra koncertavęs daugelyje Europos šalių bei Izraelyje. Jevgenijus yra vedęs, su žmona Alena augina dukrą. Nuo 2024 metų Jevgenijus gyvena Lietuvoje, yra gavęs pabėgėlio statusą.

Koncerto metu gali būti fotografuojama, filmuojama, dalyviai gali būti matomi nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti publikuojami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijos priemonėse.

(Telšiai) Vivaldi “The Four Seasons” – Bayan Virtuoso from Ukraine Yevgenii Musiyets

Fifth-generation bayan virtuoso from Ukraine, Yevgenii Musiyets, invites you to hear one of the most famous works in history — the musical masterpiece “The Four Seasons” by Italian composer Antonio Vivaldi. This piece is of exceptional beauty, and when the Ukrainian musician performs this music virtuously on the bayan, new shades are revealed, leaving the audience always amazed and inspired.

We look forward to seeing you at the festive concert, which will take place on November 28 at 18:00 in Telšiai Yeshiva (Iždinės g. 11, Telšiai).

Tickets distributed by Bilietai.lt https://bit.ly/4feSfAr

A 20% discount is available for seniors, students, and schoolchildren. A 30% discount is available for persons with disabilities. Present a valid ID at the entrance.

Yevgenii Musiyets (Євгеній Мусієць) is a fifth-generation bayanist. At the age of 4, he began learning to play with his grandfather, and by the age of 5, he was already performing on stage. He gave his first solo concert at the age of 7. He graduated from Uzhhorod Music College and obtained his higher education (bachelor's and master's degrees) from Mukachevo State University. He is a laureate of many national and international competitions and festivals. He recorded the compact disc “Revelation.”

Since 2017, he has been playing in the ensemble “YeS Duet,” with which he has performed in many countries across Europe and in Israel. Yevgenii is married and raises a daughter with his wife Alena. Since 2024, Yevgenii has been living in Lithuania and has received refugee status.

During the concert, photography and videography may take place, and participants may be visible in photos or videos, which can be published in publicly accessible social networks or media outlets.

(Тельшяй) Вивальди «Времена года» – виртуоз баяна из Украины Евгений Мусиец

Виртуоз баяна пятого поколения из Украины Евгений Мусиец приглашает вас услышать одно из самых известных произведений в истории — музыкальный шедевр «Времена года» итальянского композитора Антонио Вивальди. Это произведение обладает исключительной красотой, и когда темпераментный украинец виртуозно исполняет эту музыку на баяне, раскрываются новые оттенки, оставляя зрителей всегда восхищенными и вдохновленными.

Мы ждем вас на праздничном концерте, который состоится 28 ноября в 18:00, в Тельшяйской ешиве (ул. Иждиньес, 11, Тельшяй).

Билеты распространяются - Bilietai.lt https://bit.ly/4feSfAr

Скидка 20% предоставляется пенсионерам, студентам и школьникам. Для людей с ограниченными возможностями — 30% скидка. При входе предoставьте действующее удостоверение.

Евгений Мусиец (Євгеній Мусієць) — баянист-виртуоз  в пятом поколении. В возрасте 4 лет он начал учиться играть у своего дедушки, а в 5 лет уже выступал на сцене. Первый сольный концерт Евгений дал в 7 лет. Он окончил музыкальный колледж в Ужгороде и получил высшее образование (бакалавр и магистр) в Мукачевском государственном университете. Лауреат многих республиканских и международных конкурсов и фестивалей. Он записал компакт-диск «Revelation». С 2017 года играет в коллективе «YeS Duet», с которым гастролировал во многих странах Европы и в Израиле. Евгений женат, с женой Аленой воспитывает дочь. С 2024 года Евгений живет в Литве и получил статус беженца.

На концерте может быть фотографировано и снято на видео, участники могут быть запечатлены на фотографиях или видео, которые могут быть опубликованы в общедоступных социальных сетях или в СМИ.

Data 2024-11-28
Laikas 18.00 val.